Jubileumsauksjonen

Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Robåter i en bukt 1886

Olje på lerret
53x65
Signert og datert nede t.h.: Fr. Kolstö. 86.

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000