Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Sittende gutt

Akvarell på papir
20x24
Usignert

Påtegnet på plate på baksiden: Bekræftes at være af Chr. Krohg Oda Krohg

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000