Krohg, Christian(1852-1925)
Sittende gutt
Akvarell på papir
20x24
Usignert
Påtegnet på plate på baksiden: Bekræftes at være af Chr. Krohg Oda Krohg
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000
Akvarell på papir
20x24
Usignert
Vurdering