Larsen, Lars(1876-1955)
To kvinner ved gårdstun 1927
Olje på lerret
61x83
Signert og datert nede t.h.: Lars Larsen 1927
Den ene kvinnen er kledd i bunad fra Hemsedal.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000