Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Larsen, Lars (1876-1955)
To kvinner ved gårdstun 1927

Olje på lerret
61x83
Signert og datert nede t.h.: Lars Larsen 1927

Den ene kvinnen er kledd i bunad fra Hemsedal.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering