Peterssen, Eilif(1852-1928)
Fra Ledaal 1889
Olje på lerret
71x109
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: EP. Ledaal. 89.
Kunstnernes Hus, Oslo 1936, kat.nr. 57. Rogaland Kunstmuseum, Stavanger.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000