Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med robåt

Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000 med forbehold