Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fisker trekker garn

Olje på mahognyplate
34x52
Signert nede t.v.: A Rasmussen

UTSTILT:

Düsseldorf.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 28 000