Harr, Karl-Erik(1940-)
Hamarøy
Olje på lerret
46x55
Signert opp t.h.: K E Harr
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 6 000 med forbehold
Olje på lerret
46x55
Signert opp t.h.: K E Harr
Vurdering