Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Harr, Karl-Erik (1940-)
Hamarøy

Olje på lerret
46x55
Signert opp t.h.: K E Harr

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering