Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Harr, Karl-Erik(1940-)
Hamarøy

Olje på lerret
46x55
Signert opp t.h.: K E Harr

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000 med forbehold