Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Apsis til kirken St. Jaques, Dieppe

Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: L'abside de l'eglise St. Jaques Dieppe par F Thaulow.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000