Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Havneparti Holland

Olje på plate
19x25
Signert nede t.h.: F.T.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000