Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Fra Fjellveien

Olje på lerret
49x64
Signert nede t.v.: Bjørn Smith-Hald

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 4 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 4 400