Smith-Hald, Bjørn(1883-1964)
Fra Fjellveien
Olje på lerret
49x64
Signert nede t.v.: Bjørn Smith-Hald
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 4 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 400
Olje på lerret
49x64
Vurdering
NOK 4 000