Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Venezia 1957
Olje på plate
61x45
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -57
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på plate
61x45
Vurdering