Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Venezia 1957

Olje på plate
61x45
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -57

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00