Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Venezia 1957

Olje på plate
61x45
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -57

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering