Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Grønvold, Bernt (1859-1923)
Kvinneportrett

Olje på lerret, oppklebet på plate
51x39
Signert opp t.h.: Bernt Grønvold

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000