Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Havneparti Nederland 1884

Olje på lerret
34x65
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Grimelund 1884 ... .27 8 84

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 000