Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ukjent, kunstner
Fra Trondheimsfjorden

Olje på papir, oppklebet på plate
34x47
Usignert. Stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.h.: Trondhjemsfjorden Aug. 99

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000