Ukjent, kunstner
Fra Trondheimsfjorden
Olje på papir, oppklebet på plate
34x47
Usignert. Stedsbestemt og noe utydelig datert nede t.h.: Trondhjemsfjorden Aug. 99
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 600
34x47
Vurdering
NOK 5 000