Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Ukjent, kunstner
Landskap med hus med stråtak 1873

Olje på papir, oppklebet på lerret
20x27
Noe utydelig signert og datert nede t.v.: JW 73?

Kan være Johan Sebastian Cammermeyer Welhaven (1807-1873).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00