Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Uchermann, Karl (1855-1940)
Reven tar gåsen

Blyant og akvarell på papir, lysmål
19x30
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering