Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Uchermann, Karl(1855-1940)
Reven tar gåsen

Blyant og akvarell på papir, lysmål
19x30
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 9 000