Uchermann, Karl(1855-1940)
Reven tar gåsen
Blyant og akvarell på papir, lysmål
19x30
Signert nede t.v.: Karl Uchermann.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000
19x30
Vurdering