Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap 1867

Olje på lerret
31x46
Signert og datert nede t.v.: A. Rasmussen. 1867.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000 med forbehold