Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Interiør

Olje på lerret
59x75
Signert nede t.h.: Fr. Kolstø.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000