Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Interiør

Olje på lerret
59x75
Signert nede t.h.: Fr. Kolstø.

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 7 500