Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Kolb, Hans (1877-1951)
Kvinne i fluktstol

Olje på lerret
74x65
Signert nede t.h.: Kolb

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000