Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Kolb, Hans(1877-1951)
Kvinne i fluktstol

Olje på lerret
74x65
Signert nede t.h.: Kolb

Vurdering
NOK 5 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 4 200