Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Kongsrud, Anders(1866-1938)
I Solveggen 1895

Olje på lerret
66x27
Signert og datert nede t.v.: A Kongsrud 95.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 4 800 med forbehold