Kongsrud, Anders(1866-1938)
I Solveggen 1895
Olje på lerret
66x27
Signert og datert nede t.v.: A Kongsrud 95.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 4 800 med forbehold