Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Borchgrevink, Ridley (1898-1981)
Isbjørnbinne med to unger 1972

Litografi, lysmål
45x52
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. -72

Nummerert nede t.v.: III/XXV.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500