Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Borchgrevink, Ridley(1898-1981)
Isbjørnbinne med to unger 1972

Litografi, lysmål
45x52
Signert og datert nede t.h.: Ridley Borchgrevink. -72

Nummerert nede t.v.: III/XXV.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 200