Midelfart, Willi(1904-1975)
På gaten 1947
Litografi, lysmål
49x66
Signert og datert nede t.h.: Willi Midelfart 1947
Påtegnet nede t.h.: "lith." Nummerert nede t.v.: 16/250. Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00