Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Midelfart, Willi (1904-1975)
På gaten 1947

Litografi, lysmål
49x66
Signert og datert nede t.h.: Willi Midelfart 1947

Påtegnet nede t.h.: "lith." Nummerert nede t.v.: 16/250. Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 1 500