Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Fra Kroken i Sogn 1876

Olje på papir, oppklebet på plate
15x25
Signert og datert nede t.h.: Fr. Borgen 76

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00