Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på plate
52x62
Signert nede t.v.: Weidemann.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, kat. nr. 60. Hennie-Onstad Kunstsenter, 1975, kat. nr. 4?, 24?

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000