Inntrykk fra naturen 1988
Olje på lerret
150x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Rogaland kunstmuseum.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00