Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Furuer på Bygdø 1920

Olje på lerret
104x86
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1920

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000