Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fra Sognefjorden 1907
Olje på lerret
42x69
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 1907
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Am Sognefjord".
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00