Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fra Sognefjorden 1907

Olje på lerret
42x69
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 1907

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Am Sognefjord".

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00