Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Berger, Einar(1890-1961)
Seilskute

Olje på lerret
32x26
Signert oppe t.h.: E Berger

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 2 800