Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Berger, Einar (1890-1961)
Fiskebåter i rom sjø

Olje på lerret
98x100
Signert oppe t.h.: E Berger

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering