Juul, Ole(1852-1927)
Fiskevær
Olje på lerret
38x60
Signert nede t.h.: Ole Juul.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
38x60
Signert nede t.h.: Ole Juul.
Vurdering