Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Juul, Ole (1852-1927)
Fiskevær

Olje på lerret
38x60
Signert nede t.h.: Ole Juul.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000