Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Westerbeek, Cornelis (1844-1903)
Hollandske kyr og møller 1895

Olje på lerret
51x78
Signert og datert nede t.h.: C Westerbeek 95.

Hollandsk kunstner.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering