Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ulving, Even (1863-1952)
Lesende kvinne 1886

Olje på lerret
57x46
Signert og datert nede t.h.: E Ulving 86.

Anngivelig kunstnerens mor.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000