Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Wexelsen, Christian (1830-1883)
Fossefall 1867

Olje på lerret
63x57
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: C Wexelsen 1867

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000