Wexelsen, Christian(1830-1883)
Fossefall 1867
Olje på lerret
63x57
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: C Wexelsen 1867
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
63x57
Vurdering