Abrahamsson, Ola(1883-1980)
Oppstilling med asters i mugge 1955
Olje på lerret
58x53
Signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson. 55.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 400
Olje på lerret
58x53
Vurdering