Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Abrahamsson, Ola (1883-1980)
Oppstilling med asters i mugge 1955

Olje på lerret
58x53
Signert og datert nede t.h.: Ola Abrahamsson. 55.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering