Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Amatruda, Marilyn (1947-)
Oppstilling med byste 1986

Olje på lerret
91x98
Signert og datert nede t.h.: Amatruda 86.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering