Wildenradt, Johann Peter(1861-1904)
Fra Bygdøy 1895
Olje på lerret
54x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: I Pr. Wildenradt. Bygdö 1895.
Dansk kunstner.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
54x41
Dansk kunstner.
Vurdering
NOK 10 000