Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Wildenradt, Johann Peter(1861-1904)
Fra Bygdøy 1895

Olje på lerret
54x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: I Pr. Wildenradt. Bygdö 1895.

Dansk kunstner.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00