Hjertsen, Sverre(1909-1968)
Komposisjon 1968
Olje på lerret
67x65
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -68.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
67x65
Vurdering
NOK 3 000