Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hjertsen, Sverre (1909-1968)
Komposisjon 1968

Olje på lerret
67x65
Signert og datert nede t.h.: Sverre Hjertsen -68.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000