Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Hinna, Bernhard (1871-1951)
Tre i blomst

Olje på lerret
78x125
Signert nede t.v.: Bernhard Hinna

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering