Hinna, Bernhard(1871-1951)
Tre i blomst
Olje på lerret
78x125
Signert nede t.v.: Bernhard Hinna
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på lerret
78x125
Vurdering