Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Holbø, Halvdan (1907-1995)
Kafeinteriør Cassis 1929

Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 29.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 30.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000