Holbø, Halvdan(1907-1995)
Kafeinteriør Cassis 1929
Olje på lerret
55x46
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 29.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 30.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000 med forbehold