Bleken, Håkon(1929-)
Figur i landskap 1982
Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -82
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 18 500
Olje på lerret
80x65
Vurdering