Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Bleken, Håkon (1929-)
Figur i landskap 1982

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -82

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 18 500