Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Høstdag

Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: Diriks.

Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Jour (?) d'automne".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering