Diriks, Edvard(1855-1930)
Høstdag
Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Jour (?) d'automne".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Olje på plate
53x73
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering