Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Bergslien, Brynjulf (1830-1898)
Den første skrekk 1895

Gips
41x48
Signert og datert nede t.h.: B Bergslien 1895

Påtegnet med tittel nede på relieffet: "Den første skræk".

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000