Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med blomster i krukke og veske 1918

Olje på lerret
47x42
Signert og datert nede t.h.: S Grande -18

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering