Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med blomster i krukke og veske 1918
Olje på lerret
47x42
Signert og datert nede t.h.: S Grande -18
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 2 500
Olje på lerret
47x42
Vurdering