Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ender, Axel (1853-1920)
Hvilende seterjente

Olje på lerret
40x26
Signert nede t.v.: Axel Ender-

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 37 000