Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Mannsportrett 1875

Blyant på papir, lysmål
42x31
Signert og datert nede t.v.: Hans Heyerdahl 75.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering