Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Juell, Tore(1942-)
Steinknauser dekket av sne

Olje på plate
80x99
Signert nede t.h.: T. Juell

Vurdering

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000