Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Juell, Tore (1942-)
Steinknauser dekket av sne

Olje på plate
80x99
Signert nede t.h.: T. Juell

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering