Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Skute ved stenet strand

Olje på lerret
50x100
Signert nede t.h.: N. Ulfsten.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000