Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Potetåkeren 1929

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 29

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering