Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Heiberg, Astri Welhaven (1881-1967)
Portrett av Nordahl Grieg 1930

Olje på lerret
101x85
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -30

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering