Heiberg, Astri Welhaven(1881-1967)
Portrett av Nordahl Grieg 1930
Olje på lerret
101x85
Signert og datert nede t.v.: Astri Welhaven -30
Vurdering
Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
101x85
Vurdering