Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Winge, Sigurd (1909-1970)
Morgen 1957

Radering, lysmål
42x58
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -57

Påtegnet nede t.v.: Tirée par l'artiste.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 11 500